2010-08-29 16:01:48
Sesje narzeczeńskie
... 2 czerwcowe: z Martą i Karolem oraz Olą i Jarkiem (vel - Inką i Murkiem) to była prawdziwa bomba energetyczna! Baterie mamy naładowane na ładnych parę tygodni! :)))

Marta i Karol
Poznali się nad morzem, kupując okulary przeciwsłoneczne i to chyba znak, bo tak, jak my ich poznałyśmy, jesteśmy pewne, że przez różowe okulary patrzą na świat! :)
Mieli pomysł na swój ślub i na przedślubny prezent dla swoich Rodziców.
Uroczystość miała się odbyć w stylu lat 50-tych a fotografie miały do tej stylizacji nawiązywać.
Martę znałyśmy wcześniej, już nam pozowała i wiedziałyśmy, że się bez problemu odnajdzie w przebierankowych klimatach, Karola poznałyśmy w naszym studio. Zapalony fotograf analogowy ponoć lepiej czuje się za obiektywem. I czy ktoś w to uwierzy, oglądając zdjęcia?! Mimiki mógłby mu zupełnie spokojnie pozazdrościć sam Jim Carrey! :)

Inka i Murek
Dawno chodził nam po głowie pomysł sesji cyrkowej (sprawił to z pewnością ten obcisły trykot! :)).
A potem poznałyśmy Inkę i Murka. No i nic już nie było takie samo :) Zaśmiewałyśmy się do łez słuchając ich opowieści, jak się poznali i co było potem. No i wyobraźcie sobie, z nimi jest, jak u Hitchcocka, najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie wzrasta :)
Pokochałyśmy ich a potem ich całą Rodzinę (no ale to już Kochani, opowieść na kolejny odcinek bloga :)
Sesja z uwagi na warunki atmosferyczne i kapryśną w tym roku aurę, przekładana była 3 razy. Koniec końców 2 dni przed ich ślubem spotkaliśmy się nad rzeką i zabawa była przednia!

Kiedy to piszemy obie pary są już Mężami i Żonami a my życzymy im, by się nie zmieliali i już rezerwujemy terminy na jubileuszowe sesje z okazji ich złotych godów :)

W tym miejscu chciałybyśmy jeszcze przekazać szczególne podziękowania dla osób, bez których obie te sesje nie byłyby takie same :)))
Dziękujemy Ince za wypożyczenie okularów dla Karola oraz Szymonowi za klimatyczne analogowe backstage  z sesji plenerowej i jego nowe tenisówki :)
Dziękujemy też Emilowi za wypożyczenie ukochanych butów dla Murka i Marcinowi - za, jak sami widzicie baaaardzo twarzową piżamę.

Podpatrzone kadry znajdziecie tutaj (oglądacie na własne ryzyko! :)

a wybrane z sesji:

Marta&Karol - tu
i
Inka&Murek - tu.« Poprzedni Inne wpisy Następny »