2014-01-09 13:09:31
8 Cudów światła vol. 3 PATRYCJA
3. edycję konkursu wygrała Patrycja - kobieta-cud o brzoskwioniowej cerze i tęsknym spojrzeniu. Podbiła nasz kobiece serca kolekcją butów, które zabrała ze sobą na sesję :)
 

Ilekroć patrzymy na jej zdjęcia, zastanawiamy się, czy historia kryminalistyki zanotowała przypadki morderstwa w afekcie (zazdości o brzoskwioniową cerę)?

Patrycję znałyśmy wcześniej, miałyśmy okazję fotografować jej ślub z niejakim Norbertem ;)
Lat kilka minęło, syn Patrycji i Norberta podbija serca kobiet w każdym wieku, natomiast Patrycja zawitała do studia jak zwykle kobieca i rozćwierkana (mimo zrozumiałej zadyszki, spowodowanej koniecznością wniesienia wspomnianej kolekcji na piętro trzecie).

Sesja była szczególna, ponieważ tego dnia miałyśmy okazję fotografować Patrycję oraz Joasię (laureatkę 4. edycji konkursu, ale o tym później, bo chcemy, by każda z Kobiet-Cudów miała swój własny e-kącik na tym blogu :)). Zaowocowało to niezwykle sympatycznym, kobiecym spotkaniem. Było nas duuuużo i dużo wszyyystkiego, bo jak to się już przyjęło "ograniczenia i limity nie interesują nas", o! Długo by opowiadać, kto nie był, niech żałuje! Albo zgłosi się do kolejnej edycji (zostało ich jeszcze kilka) :) Powiemy tylko, że wizażystka Magda wspinała się, by dokonać swego działa, Magda z OnlyHer czuwała, by to i owo leżało właściwie a wieczór zakończył się pojedynkiem... na dziary!

Backstage'owy album Patrycji przekornie zaczniemy od końca, czyli od uroczystego przekazania nagrody - kompletu bielizny, ufundowanego przez Onlyher Poznań. Chwiła podniosła - ujęcie standardowe z cyklu "tajemniczych" ;)
Zdjęcia z sesji w " Cudownym" albumie, zapraszamy!

Bohaterki spotkania:
Make up i fryzura: Magda Sadecka makeup&stylist
Stylizacja: Kamila Cichoń-Cieślikowska
Nagroda (nagroda - komplet bielizny) Onlyher Poznań
Foto: Atelier ADA l Fotografia :)
Chwała Bohater(k)om!!


 
« Poprzedni Inne wpisy Następny »