Nosząc się z zamiarem udokumentowania ceremonii naszego ślubu postanowiliśmy oddać czynności z tym związane w ręce osób, które według naszego przekonania, będą się znały na rzeczy. Braliśmy pod uwagę kilka studiów fotografii, bądź osób zawodowo parających się tym zawodem, ze wskazaniem na fotografię ślubną. Pośród innych zastanawialiśmy się także nad wyborem AtelierADA.

To, co zwróciło naszą uwagę na AtelierADA na etapie wyboru wykonawcy, to były nietuzinkowe sesje, które są przedstawione na stronach AtelierADA, a także cała masa projektów, w których udzielają się dziewczyny. Dodatkowo, podczas rozmów o naszych planach zdjęciowych, przy wymianie koncepcji mieliśmy wrażenie, że dziewczyny podchodzą z pasją do tego, co robią. Tryskają wieloma pomysłami, zaskakują kreatywnością, wyróżniały się też niebanalnym podejściem do sesji. Jednocześnie czuło się, że nie traktują tego, co robią jak zwykłego rzemiosła, ale swoistą przyjemność, wkładając w całość dużo serca.

Nasze wrażenia potwierdziły się w czasie sesji. Warto tylko wspomnieć, że sami wcześniej zastanawialiśmy się, jak można spędzić kilka dni robiąc zdjęcia. W naszej ocenie całość powinna zająć co najwyżej 3, 4 godziny wliczając plener i studio. Mnogość pomysłów, póz, rodzajów ujęć zaskoczyły nas niemniej, jak ilość czasu, który dziewczyny nam poświęciły. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Oglądając efekty ich pracy zwróciliśmy dodatkowo uwagę na coś jeszcze. W zbiorze zdjęć poza nazwijmy to, ujęciami standardowymi, znalazło się niemało ujęć, dla których kadr był jakby tworzony w odpowiedzi na możliwości, jakie pojawiały się w danej chwili. Wspólnie uznaliśmy, że to jedne z lepszych zdjęć, jak nie najlepsze, świadczące o wrażliwości autorek. Do takich zdjęć zaliczamy między innymi: zdjęcia wykonane w odbiciach luster z sentencjami z Urzędu Stanu Cywilnego, czarno białe zdjęcia pod zegarem w USC, niezwykłe wręcz kadry wykonane przez okna namiotu, gdzie odbywało się przyjęcie, czy “składanki” oparte o zdjęcia w promieniach zachodzącego słońca.
Szczerze polecamy
Kinga i PiotrDziękuje za wspaniałe chwile podczas sesji, sprawiłyście że poczułam się wyjątkowo...a przybywanie w Waszym towarzystwie było dla mnie obcowaniem ze sztuką na najwyższym poziomie...
Nie mogę zapomnieć w tym miejscu o czarodziejskich rękach makijażu...niesamowita przemiana, i uśmiechniętym styliście fryzur...wszyscy jesteście wspaniali. Dzięki Wam ten dzień był NIESAMOWITY a może to był sen? :-) sen na jawie...
AgnieszkaDrogie Fotografki, super profesjonalistki!
Pięknie dziękuję za wspaniałą, bardzo energetyczną sesję portretową. Była ona dla mnie ważnym wydarzeniem i dużym przeżyciem. Jestem pod wrażeniem współpracy i przepływu, który odczuwałam podczas pozowania jako modelka. Dziękuję za prowadzenie mnie podczas sesji, wyczucie chwili i cudowne ujęcia. Oglądając zdjęcia jeszcze bardziej odczuwam swoją pełnię i radość płynącą z mojej głębi.
Z wdzięcznością, Grażyna.Wspaniałe Dziewczyny, Kobiety, Fotografki...
Spotkaliśmy się pierwszy raz z ich obiektywami w dniu naszego ślubu. Wcześniej mieliśmy obawy (co powiedzieliśmy na wcześniejszym wspólnym spotkaniu), jak to wszystko wypadnie, gdyż nie potrafimy pozować. Bardzo zależało nam na zdjęciach, które miło byłoby ogladać za naście następnych lat...
I BĘDZIE miło!!!
Zdjęcia są rewelacyjne. Sesja była samą przyjemnością...
Nie będziemy pisać, że polecamy, bo zdjęcia (nie tylko nasze, mówią same za siebie). Portrety, sesje rodzinne (na którą mamy się zamiar wybrać za jakiś czas z synkiem), akty... wszystkie są piękne. Każde zdjęcie ma "duszę" i jest swojego rodzaju jedyne.
Dziękujemy Wam za wszystko! Pozostając oczywiście w kontakcie :)
PS: dziękuję również pani Kasi Kałek-Dekert z Face of Art, z którą Dziewczyny współpracują, za makijaż ślubny.

PS2: Ogromne podziękowania dla Pań: Dorotki, Olki i Kasi za wykorzystanie naszych zdjęć w artykułach Magazynu Ślubnego 5/2011 i 6/2011, dzieki którym czujemy się ogromnie wyróżnieni a jednocześnie stanowi to dla nas nieprzemijającą w czasie pamiątkę :) Usiąść na starość we dwoje np. przed kominkiem, obejrzeć, przeczytać, powspominać... Dzięki Wam!
PS. Niebawem powrócimy do Pań z naszym Synkiem Maksymilianem, by również miał wyjątkowe, takie jak on zdjęcia... Do zobaczenia :)
Patrycja i NorbertPragnę jeszcze raz podziękować za możliwość uczestniczenia w mini sesji zdjęciowej. Atmosfera i wyjątkowość tego wydarzenia pozostanie w mojej pamięci. Cieszę się na myśl, że za każdym razem, gdy spojrzę na zdjęcia, to będę mogła wspominać te, jakże miłe chwile.
Chcę jeszcze dodać, iż to, co Panie razem tworzą jest wyjątkowym zjawiskiem. Bardzo się cieszę, że mogłam Panie poznać osobiście, a także obserwować Panie przy tak twórczej (i jak się przekonałam również wymagającej wysiłku fizycznego :)) pracy.
Alicja, uczestniczka mini-sesjiWspaniałe doświadczenie. Miałam brać udział tylko w woalach a zrobiono mi jeszcze sejsę retro. Zdjęcia są przepiękne i nie mogę się ich naoglądać
PROGRESSteronowiczka21Niesamowite doświadczenie. Czułam się jak modelka a efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania
PROGRESSteronowiczka21Było super, czas się cofnął, marzenia się spełniły, to było jak magia, zaczarowanie.... baśń o Kopciuszku przemienionym w Księżniczkę... Cudnie po prostu
PROGRESSteronowiczka21Cudowne przeżycie, które zamknęło nasze wspomnienia w kadrze.
Wspaniała atmosfera w studio dała mi poczucie wyjątkowości, pełen profesjonalizm trio, ale także serce i troska, towarzyszyły mi przez cały czas trwania sesji.
Efekt końcowy absolutnie mnie zaskoczył, i za każdym razem gdy patrzę na moje zdjęcia, zachwycam się nimi jeszcze bardziej.
MarysiaRewelacyjne Dziewczyny!
Profesjonalistki w każdym calu!
Stuprocentowe Baby ;o), rozumiejące odwieczną potrzebę zmian image`u i zapamiętania się przy świetnej zabawie, jaką była sesja :o)
Dziękuję Dziewczyny :o)))
Polecam każdemu, kto jeszcze nie próbował roli fotomodela z TAKIM TRIO po drugiej stronie obiektywu :O)
DorotaTrzy niesamowite kobietki, które przypominają mi bohaterki filmu "Czarownice z Eastwick", bo też są "czarodziejkami", a ich praca to czysta i piękna magia...:-)
Paulina


 
Zakręcone, kreatywne i z dużym poczuciem humoru :) Z każdą sesją są coraz lepsze. Ich zdjęcia tworzą pewną historię, co je uatrakcyjnia :) Bardzo polecam i mam nadzieję, że nasza współpraca szybko się nie zakończy bo naprawdę są super:)
Czarodziejki :) Spotkanie z nimi to niezwykłe przeżycie. Na sesji zapewniona muzyka z epoki, rewelacyjne stylizacje i wesoła atmosfera. Efekty powalają na kolana. Jestem oczarowana i gorąco polecam współpracę! :)
MarzenaZdjęcia trzech wyjątkowych i utalentowanych kobiet stanowią niebanalną ozdobę mojego domu. Nadają mu smaku, ponadczasowości i zatrzymują wzrok moich gości. Nikt nie przeszedł obok nich bez pytania o autora.
Anita


Trzy wspaniałe, utalentowane i pozytywnie zakręcone! Ich nie da się nie lubić, jak najbardziej polecam :)
Patrycja


Bardzo fajne i miłe trio:) Świetne zdjęcia! Dobra współpraca. Polecam!


Bardzo sympatyczne trio, z poczuciem humoru i ciekawymi pomysłami ;) Polecam współpracę !


Bardzo sympatyczne, kreatywne i z dużym poczuciem humoru :) Polecam współpracę jak najbardziej!


Wspaniałe dziewczyny. Wiedzą co robią. Profesjonalistki. :) Polecam, gorące trio. :*