Sesja fotograficzna to zawsze wyzwanie, dla Ciebie ale i dla nas. Dlatego staramy się jak najwięcej o niej rozmawiać, chętnie podpowiadamy ale przede wszystkim wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania. Dokładamy starań, by każda z naszych sesji była indywidualna, inna, bo jak śpiewała Kora „nic dwa razy się nie zdarza”.

Pomożemy Ci zrealizować marzenie o wybranej stylizacji. Dobierzemy makijaż, kostium, oddając Cię w ręce wizażystki, stylistki, fryzjera. Zaprosimy do naszego studia fotograficznego lub w plener.

Fotografie z każdej sesji poddajemy profesjonalnej obróbce graficznej, przekazujemy je na nośnikach elektronicznych a jeśli takie jest Twoje życzenie, dodatkowo przygotowujemy gustowne albumy, fotoksiążki, wydruki.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym, pozwalającym uzyskać wysoką jakość fotografii. Mamy dobre oko i ciekawe pomysły.

W Atelier ADA nic nie stoi na przeszkodzie, by z sesji fotograficznej uczynić wspaniały prezent. Oferujemy eleganckie karnety podarunkowe, które można sprezentować bliskiej osobie z okazji urodzin, imienin, świąt, wieczorku panieńskiego, ślubu lub jego rocznicy…

W naszej ofercie znajdziesz:
* portrety,
* stylizacje (ze szczególnym upodobaniem retro :),
* fotografię rodzinną, sesje brzuszkowe,
* akty (wyłącznie kobiece),
* fotografię ślubną i sesje narzeczeńskie,
* fotografie na indywidualne życzenie będące dopełnieniem wnętrza Twojego domu,
* oprawę fotograficzną jubileuszy, eventów rodzinnych i firmowych,
* fotografie do serwisów www,
* fotografię biznesową.
Próbkę naszych prac możesz obejrzeć w galerii.

Nasze fotografie ślubne można obejrzeć na nowo utworzonym blogu ślubnym oraz na ślubnym profilu AtelierADA - PhotographyToLove na facebook'u.
Młodym Parom proponujemy również oryginalne dopełnienie fotografii ślubnej - Family and Friends session - niebanalny sposób na sympatyczną zabawę dla gości weselnych, której efektem mogą być zwariowane, pamiątkowe zdjęcia weselne Rodziny i Przyjaciół.

Organizujemy wieczorki panieńskie z sesją fotograficzną dla Panny Młodej, spotkania kobiet, warsztaty wizażu prowadzone przez profesjonalnych wizażystów i stylistów, urodziny dla Twojej pociechy z mini-warsztatami fotograficznymi lub mini-pokazem mody.

Ze szczegółami aktualnych promocji możesz zapoznać się w blogu lub na ogólnym profilu AtelierADA na facebook'u.

Wychodząc naprzeciw zapytaniom naszych klientek, zdecydowałyśmy się stworzyć wypożyczalnię naszych strojów. Od niedawna możesz zatem wynająć również nasze kostiumy na sesję fotograficzną lub szaloną zabawę karnawałową. Niebawem zamieścimy w naszym serwisie katalog wybranych strojów i bibelotów.

Prowadzimy wynajem studia fotograficznego w centrum Poznania.

O szczegóły oferty prosimy pytać tutaj.